Światowy dzień marzyciela #uwalniamymarzenia

W dniach 8-9 września odbyło się wspaniałe wydarzenie z okazji Światowego Dnia Marzyciela, w trakcie którego podjęto próbę bicia rekordu Guinnessa w kategorii „Największa ilość osób, która przepłynie jedną długość basenu 25m w sztafecie, w czasie 24h”. Organizatorami byli: Fundacja Swim For a Dream (SFAD), Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej, Manufaktura.

W dniu wydarzenia Zatoka Sportu została podzielona na dwie strefy – suchą i mokrą. W strefie mokrej, w ciągu 24h podjęto próbę pobicia wspomnianego wcześniej rekordu, w strefie suchej, w czasie trwania Rekordu Guinnessa zorganizowano przestrzeń z masą atrakcji, zapewnionymi przez partnerów wydarzenia.

Partner wydarzenia

Dzięki skyhub miałam okazję stać się partnerem wydarzenia i każdemu chętnemu, kto odwiedził moje stoisko, mogłam przybliżyć świat komputerowego projektowania biżuterii. Przygotowałam dla Was mini relację z mojego udziału w Światowym Dnia Marzyciela. Chciałabym też zachęcić Was do wsparcia Uniwersytetu Potężnych Dzików. To połączenie funduszu stypendialnego z programem mentorskim, który ma wesprzeć zdolną młodzieży z niezamożnych domów.

Stoisko z biżuterią

 

Personalizowana biżuteria

Dziękuję wszystkim, których miałam przyjemność poznać na wydarzeniu 🙂 Super, że jesteście!