Piękne kamienie i złota ważka

Zgłosił się do mnie niedawno klient, który postanowił zrobić coś z pięknymi kamieniami, których był właścicielem. Przyszedł do mnie z odręcznym szkicem, na podstawie którego wykonałam model 3D. Jeśli jesteście ciekawi jak to wyglądało krok po kroku, zapraszam do lektury. (więcej…)
Współpraca z Lines on Silver

Współpraca z marką Lines on silver

Być może jeszcze nie słyszeliście o Lines On Silver. To młoda marka, za którą kryje się znana z swojej unikatowej biżuterii Marta Norenberg (Sztuk kilka).  Przyznam szczerze, że miałam niesamowitą frajdę ze współpracy z Martą - na czym ona polegała i jaki jest jej efekt? Sprawdźcie! (więcej…)

Publikacja na łamach 3D Imperial

Miło mi poinformować, że moja biżuteria została zauważona przez portal z Chin (3D Imperial( poświęcony tematyce projektowania i druku 3D (więcej…)
Stoisko targowe

Targi GoldExpo Warszawa 2019

W dniach 3-5 października w Warszawie odbyła się kolejna edycja targów złotniczo - jubilerskich "GOLDEXPO Warszawa". W tym roku zostałam zaproszona do współpracy przez firmę ZAGOtech i to właśnie na ich stoisku można było mnie spotkać w trakcie tego ważnego wydarzenia. Targi branżowe są kluczowe w rozwoju działalności, nawiązywania kontaktów (...)

Broszka z przyczajonym bączkiem

Nietypowe zamówienie W mojej pracy najbardziej zaskakującym elementem jesteście wy i wasze pomysły. Już nie raz zdarzyło mi się otwierać oczy ze zdumienia, czytając kolejne linijki maili z zamówieniami, które od was dostaję. (więcej…)

Zaręczynowy pierścionek z Szafirem

Czy wiedzieliście, że szafiry zaczerpnęły swoją nazwę od łacińskiego słowa sappheiros, czyli „niebieski”? Nic więc dziwnego, że symbolika kamienia jest ściśle związana właśnie z tym kolorem. Niebieski to między innymi symbol nieba, spokoju, harmonii, nieskończoności. Starożytni uważali błękitne niebo za twardą, kryształową czaszę, stąd błękit wyobraża trwałość, wierność i niebiańskość. (...)

Jak powstały unikatowe obrączki o motywie smoczej łuski.

Czy wiecie, że jeśli odpowiednio wcześnie zajmiecie się poszukiwaniem obrączek ślubnych, będziecie mogli wejść w posiadanie czegoś naprawdę wyjątkowego, co wyrazi Was i Waszą historię? Czy nie byłoby super, gdybyście na palcu mieli coś więcej niż po prostu złotą obręcz o półokrągłym profilu? (więcej…)

Światowy dzień marzyciela #uwalniamymarzenia

W dniach 8-9 września odbyło się wspaniałe wydarzenie z okazji Światowego Dnia Marzyciela, w trakcie którego podjęto próbę bicia rekordu Guinnessa w kategorii „Największa ilość osób, która przepłynie jedną długość basenu 25m w sztafecie, w czasie 24h”. Organizatorami byli: Fundacja Swim For a Dream (SFAD), Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej, Manufaktura. (...)

Współpraca z M Paszkiewicz Jewellery

Mam przyjemność zaprezentować wam efekt współpracy z firmą M Paszkiewicz Jewellery - prężnie rozwijającym się biznesem rozkochanym w minimalistycznej estetyce. (więcej…)