Współpraca z firmą Kohha

W mojej ofercie poza personalizowaną biżuterią dla klienta indywidualnego, znajdziecie też usługę wykonywania modeli 3D dla firm. W tym krótkim artykule przedstawię Wam efekt współpracy z firmą Kohha, która oferuje autorskie kolekcje biżuterii wyprodukowanej przy pomocy najnowszych technologii.

Wykonywanie modeli

Kohha to prężnie rozwijająca się firma posiadająca w swojej ofercie biżuterię wykonaną według własnych, autorskich pomysłów.  Zgłosiła się ona do mnie z prośbą o wykonanie modelu, który na kolejnych etapach miał posłużyć jako baza do realizacji ich kolekcji o nazwie Leaf. Ponieważ firmie Kohha nie są obce najnowsze technologie – miałam wykonać tylko plik, który wydrukowany i dalej realizowany był już przez nich osobiście.

Szybki szkic poglądowy od klienta – tego typu materiały bardzo przyspieszają moją pracę.

Projekt 3D

W oparciu o rysunek i krótki wywiad z przedstawicielem firmy Kohha przystąpiłam do pracy. Po wykonaniu modelu 3D zawsze wysyłam zrzuty z programu do ostatecznego zatwierdzenia realizowanego kształtu. Jeśli nie ma żadnych uwag, projekt zostaje wyeksportowany do formatu .stl i wysłany do zleceniodawcy.

Finał

Dzięki uprzejmości firmy Kohha, mogę pokazać Wam jak prezentowała się biżuteria już w ostatecznej wersji. Widok finalnego produktu zawsze dostarcza mi bardzo dużo radości. 🙂