Amberif 2017 Gdańsk

Targi Amberif, które co roku odbywają się w Gdańsku, to największa i najbardziej międzynarodowa impreza tego typu w Polsce. Tym bardziej cieszy mnie, że tym razem i ja mogłam być jej częścią.

Targi

Dziękuję wszystkim, którzy odwiedzili moje stoisko na targach. Miło było mi się z Wami spotkać osobiście i dowiedzieć się co sądzicie o mojej biżuterii. Wśród kolekcji inspirowanych podwodnym światem pojawiły się nowe kształty, w tym wyjątkowe rybki, które spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem z Waszej strony.

Zawsze bardzo staram się przykładać uwagę do najdrobniejszych szczegółów, gdy szykuje się do prezentacji swoich prac. Biżuteria, jak smakowite danie – powinna być odpowiednio podana.

Biomorphic

Amberif Design Award 2017

W trakcie targów, moje prace można było obejrzeć nie tylko na moim stoisku. Pierwszy raz udało mi się zakwalifikować do wystawy pokonkursowej Amberif Design Award. To dla mnie duża radość, tym bardziej, że to było moje czwarte podejście do konkursu.

Amberif Design Award – Justyna Stasiewicz

Wiosna i poczwarki

Praca ta stała się początkiem kolekcji Metamorphosis, o której wspominałam już przy okazji wpisu o targach Slow Weekend. Jest to kolekcja dedykowana kobietom, które zdają sobie sprawę z potrzeby auto-rozwoju i krok za krokiem dążą do perfekcji.

Metamorphosis

Metamorphosis

Dziękuję raz jeszcze wszystkim za spotkanie i do następnego razu!